Twój DJ na wesele

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mojej firmy, która zajmuje się profesjonalną oprawą słowno-muzczyną imprez okolicznościowych.  Imprezy weselne i nie tylko prowadzę głównie na terenie Podkarpacia, Małopolski, Lubelszczyzny jednak na życzenie klienta dojeżdzam i realizuje swoje usługi w każdym zakątku Polski jak i jej granicami.
 
Wesela tradycyjne, urban weddings oraz międzynarodowe prowadzone w wydaniu dwujęzycznym to moja specjalność.
 

 

♦ Doświadczenie

 

♦ Profesjonalizm

 

♦ Bogaty repertuar

 

♦ Setki zadowolonych klientów

 

Profesjonalne zaplecze techniczne

Wesele z klasą
Wesele jest najważniejszym dniem w życiu każdej pary, dlatego dokładam wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom Państwa Młodych. Setki poprowadzonych przeze mnie imprez okolicznościowych różnego rodzaju, pozwoliło nabrać mi doświadczenia jako DJ na wesele, które z pewnością daje możliwość zrealizowania Państwa oczekiwań tak, aby to była wymarzona impreza. Jako doświadczony DJ, konferansjer  do każdego powierzonego zadania podchodzę z energią oraz zapałem. Dzięki profesjonalnemu podejściu, wysokiej jakości usługom oraz rzeszy zadowolonych klientów, cieszę się nieposzlakowaną opinią profesjonalisty na terenie Podkarpacia i Małopolski
 
Podczas zabawy weselnej dobieram utwory w taki sposób, by każdy uczestnik znalazł coś dla siebie. Dzięki wieloletniej pracy w roli DJ-a udało mi się uzbierać bogaty repertuar - od klasycznych utworów do najnowszych hitów promowanych przez stacje radiowe. Jako doświadczony DJ na wesele wiem jak zachęcić i podrywać gości do tańca. Ponadto prowadzę ciekawe, animacje i zabawy, które sprawiają, że uczestnicy imprezy weselnej mają możliwość integracji. Dzięki zdobytej wiedzy i cechom osobowości doskonale sprawdzam się jako DJ, wesele z wykorzystaniem moich zdolności z pewnością będzie dla Państwa dniem pełnym niezapomnianych wrażeń.
Nie czekaj zapytaj o wolny termin już dzisiaj
889 627 243